قیمت روز انواع ایزوگام

پخش ایزوگام در کرج

برای شروع کار فقط چند رول پخش ایزوگام در کرج را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول پخش ایزوگام در کرج حدود ۴۰ الی ۴۵ کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول پخش ایزوگام در کرج در یک نقطه بام می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول پخش ایزوگام در کرج ۱ متر است و رول ها باید حدود ۱۰ سانتیمتر از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی ۹۰ سانتیمتری علامت گذاری می شود.

قیمت نصب انواع ایزوگام
قیمت نصب انواع ایزوگام

– تمام سطوح پخش ایزوگام در کرج کاری شده باید به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام در کرج جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام در کرج پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه پخش ایزوگام در کرج نصب می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر ایزوگام در کرج نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.
– بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر سطوح عمودی تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر ایزولاسیون از طریق نصب ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

– زیر سطح کولر یا پخش ایزوگام در کرج هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.

– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید پخش ایزوگام در کرج حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و پخش ایزوگام در کرج باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم تا لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم پخش ایزوگام در کرج که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.
– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های ایزوگام در کرج نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است پخش ایزوگام در کرج کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام در کرج بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد.

وبسایت ساختمون یکی از معتبرترین مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، پخش ایزوگام در کرج انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول معرفی شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.